Ecommerce

Handel internetowy jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków w Polsce i na całym świecie. Dzięki nowoczesnej technologii internetowej, logistyce i bankowości wiele firm może sprzedawać swoje produkty i usługi w wielu krajach. Przykłady takich firm jak Amazon, Allegro, CCC, Diverse, a także małych i średnich przedsiębiorstw są dowodem na skuteczność handlu internetowego. Praca magisterska na temat ecommerce to możliwość zbadania jak kształtuje się handel internetowy w odniesieniu np. do sektora HORECA, bankowości, rynku kosmetyków, motoryzacyjnego, AGD czy IT. W pracy dyplomowej możesz na przykład zbadać zjawisko lojalności klientów kupujących regularnie w internecie produkty określonych marek. Warto zastanowić się również nad zbadaniem trendów sprzedaży internetowej w ostatnich latach. Jednym z ciekawych pomysłów na napisanie pracy dyplomowej związanej z ecommerce jest opisanie strategii działającego sklepu internetowego lub opracowanie nowej koncepcji aktywności biznesowej w internecie.

Polecane książki: J.Skorupska "Ecommerce. Strategia, zarządzanie, finanse", K.Marzec "Marketing internetowy w Google", D.Chaffey "Digital business i Ecommerce management, M.Smużniak "Ecommerce na platformach ofertowych Allegro, eBay, Amazon".

Zagadnienia: dystrybucja, logistyka, ecommerce, handel internetowy, marketing internetowy, płatności internetowe, paypal, sprzedaż w internecie, firma internetowa, sklep internetowy.

Jeśli masz pytania dotyczące pracy dyplomowej wyślij wiadomość do naszego konsultanta.

PRACA MAGISTERSKA, PRACA LICENCJACKA, DYSERTACJA MBA, PRACA DYPLOMOWA, PRACA ZALICZENIOWA, ESEJ.


ZARZĄDZANIE, BIZNES, EKONOMIA, MARKETING, STRATEGIA, ECOMMERCE, REKLAMA, BIZNESPLAN, SOCIAL MEDIA, INNOWACJE, LOGISTYKA, PLAN MARKETINGOWY , PSYCHOLOGIA BIZNESU, MENEDŻER, MOTYWOWANIE, ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI, LOGISTYKA