ekonomia, zarządzanie, logistyka, finanse, marketing

Praca magisterska

Piszemy prace magisterskie o objętości od 65 do 85 stron. Czas realizacji zlecenia wynosi od 4 tygodni do kilku miesięcy w zależności od stopnia trudności pracy badawczej. Prace magisterskie, w których konieczne jest wykonanie badań realizujemy na przykładzie wybranej firmy. W tym celu nasi konsultanci wykonują badania ankietowe i wywiady oraz przeprowadzają niezbędne analizy finansowe, strategiczne lub marketingowe. Badamy także zjawiska motywowania i fluktuacji kadr w przedsiębiorstwie oraz zajmujemy się ekonomią i marketingiem przedsiębiorstw.

Jeśli masz do napisania pracę i promotor określił już temat i plan pracy wyślij do nas zgłoszenie. Napisz również na kiedy ma być napisana praca.  Następnie nasi konsultanci przygotują dla ciebie ofertę. Możesz również zlecić naszym konsultantom przygotowanie propozycji tematu i planu pracy.

Każde zlecenie realizujemy indywidualnie. Zapewniamy rzetelność i unikalność opracowania. Piszemy prace badawcze z następujących dziedzin: ekonomia, zarządzanie, marketing, reklama, social media, handel zagraniczny, logistyka, ecommerce, zarządzanie personelem, ecommerce, bankowość, finanse.

Obszary naszych badań:

marketing
analiza finansowa
bankowość
rynek IT
ecommerce
przywództwo
social media
finansowanie MŚP
ebanking
transportowy
logistyka
menedżer
zarządzanie marką
fundusze unijne
ekonomia
deweloperski
strategia
motywowanie
strategia marketing
płynność finansowa
inwestowanie
obuwia
biznes
ZZL
public relations
finanse
akcje
odzieżowy
zarządzanie
rekrutacja i selekcja
promocja
rentowność
kryptowaluty
kosmetyków
reengineering
szkolenie i rozwój
rebranding
nieruchomości
HORECA
innowacje
kultura organizacji