ekonomia, zarządzanie, logistyka, finanse, marketing

Praca magisterska

Piszemy prace magisterskie o objętości od 65 do 85 stron. Czas realizacji zlecenia wynosi od 4 tygodni do kilku miesięcy w zależności od stopnia trudności pracy badawczej. Prace magisterskie, w których konieczne jest wykonanie badań realizujemy na przykładzie wybranej firmy. W tym celu nasi konsultanci wykonują badania ankietowe i wywiady oraz przeprowadzają niezbędne analizy finansowe, strategiczne lub marketingowe. Badamy także zjawiska motywowania i fluktuacji kadr w przedsiębiorstwie oraz zajmujemy się ekonomią i marketingiem przedsiębiorstw.

Jeśli masz do napisania pracę i promotor określił już temat i plan pracy wyślij do nas zgłoszenie. Napisz również na kiedy ma być napisana praca.  Następnie nasi konsultanci przygotują dla ciebie ofertę. Możesz również zlecić naszym konsultantom przygotowanie propozycji tematu i planu pracy.

Każde zlecenie realizujemy indywidualnie. Zapewniamy rzetelność i unikalność opracowania. Piszemy prace badawcze z następujących dziedzin: ekonomia, zarządzanie, marketing, reklama, social media, handel zagraniczny, logistyka, ecommerce, zarządzanie personelem, ecommerce, bankowość, finanse.